Anasayfa Sorumluluklar
Sorumluluk ve Haklar PDF Yazdır e-Posta

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, Ülker Ziraat ve kaynak gösterdiği yayıncıya aittir ya da sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Kişisel kullanım amaçlı çoğaltmaya izin verilir. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge satılamaz ya da herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz.

Ülker Ziraat sitesindeki bağlantılar sizi Ülker Ziraat sitesinin dışına götürebilir ve Ülker Ziraat, bu sitelerin içeriği, doğruluğu ya da işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır ve Ülker Ziraat, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. Ülker Ziraat veya bağlı şirketleri ya da bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim ya da sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya sorumluluktan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. Ülker Ziraat ya da bağlı şirketlerinden herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız ya da bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar ya da bulaşabilecek bir virüsten Ülker Ziraat sorumlu tutulamaz. Bazı ülkelerde belirli garanti ve tazminatların sınırlanmasına izin verilmemektedir, bu nedenle yukarıdaki hükümlerin hepsi sizin için geçerli olmayabilir.

Internet aracılığıyla Ülker Ziraat'e ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), bunlar için size ya da başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızca Ülker Ziraat'in mülkiyetine geçecek ve Ülker Ziraat'in mülkiyetinde kalacaktır. Ayrıca, bu tür bilgiler, tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, Ülker Ziraat WEB Sitesine, velileri ya da vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından Ülker Ziraat sorumlu tutulamaz. Ülker Ziraat 18 yaşından küçüklerin sunduğu bilgileri kullanma hakkını elinde tutar.

 
Ülker Ziraat